
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%

Пуф Черный 40*40*43 см, со стразами, пуф со стразами, пуфик со стразами,Подарок
- В наявності
- Код: НМ449
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Пуф зі стразами «КРИСТАЛЛ» круглий.
- Прикрашений стразами.
- Безліч кольорів шкірозамінника та велюру.
- Можливо, виготовлення за Вашими розмірами!
- Клікніть на фото для збільшення.
- Ми можемо виготовити й інші наші пуфи зі стразами.
- Внимание! Колір виробу може відрізнятися від фотографії, залежно від параметрів вашого монітора.
-
Можна комбінувати кольори!!
Працюємо за найличний і безнадійний розрахунок.
Виготовлення та доставка пуфика до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Доставка Новою поштою згідно з їхніми тарифами.
P.S. Не забувайте писати коментарі та залишати відгуки нам важливо знати Вашу думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 420 мм |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | як на фото |
| Обивний матеріал | екошкіра |

