



Пуф Синій квадратний 40х40х42 см.,пуфік,пуфи,пуф шкірозамінник,пуф екошкіра, банкетка, банкетки,пуф куб, фуф ф
- В наявності
- Код: 338055
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
Будь-який колір на вибір!!
! Дозвольте собі мати пуф Токіо !
Пряма поставка із заводу України до Вашого будинку!
Це стильний і надійний пуф.
Сидіння 400 х 400 мм.
Меблі українського виробництва.
== Є на складі. У нас купують усе!
Стильний квадратний пуф. Модель чудово доповнить будь-який інтер'єр вітальні, спальні або дитячої кімнати. Корисний елемент у квартирі. Модель легко пересувати кімнатою.
Пуфик обладнаний ніжками. Висота виробу включає ніжки 42 см. Оббивка виготовляється зі штучної шкіри, велюру та рогожки будь-якого матеріалу на вибір.
Розміри: висота — 42 см; ширина — 40 см; глибина — 40 см
Виготовлення та доставка пуфика до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Доставка Новою поштою згідно з їхніми тарифами.
P.S. Не забувайте писати коментарі та залишати відгуки нам важливо знати Вашу думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус, ЛДСП, ДВП, ДСП |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 430 мм |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |

