
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%









Пуф Коричневий 40х40х43 см,пуфік,пуфи,пуф шкірозамінник, Подарунок
- В наявності
- Код: 118052
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий пуф-банкетка в передпокій MS-700
Пуфик зі штучної шкіри.
Можливо виготовити пуф за індивідуальними розмірами.
Пуф розміри: 400х400х430 мм.
Виробництво: Україна
Виготовлення та доставка пуфика до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Доставка Новою поштою згідно з їхніми тарифами.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | як на фото |
| Обивний матеріал | екошкіра |

