
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%



Пуф Жовтогарячий,пуфік,пуфики,пуф шкірозамінників,пуф екошкіра,банкетка, Подарунок
- В наявності
- Код: 27400
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуфік кубик Стінлі Жовтогарячий
Пуфик зі штучної шкіри.
Можливо виготовити пуф за індивідуальними розмірами.
Пуф розміри: 400х400х430 мм.
Виготовлення та доставка пуфика до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Доставка Новою поштою згідно з їхніми тарифами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП, ДСП |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Колір | Помаранчевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | екошкіра |

