
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%









Пуф до туалетного столика, Пуф для туалетного столика, Пуф для спальні, М'які пуфи для туалетного столика
- В наявності
- Код: 1180881313
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуфик із вілюру або екошкіри на вибір.
Можливо виготовити пуф за індивідуальними розмірами.
Пуф розміри: 400х400х430 мм.
Виробництво: Україна
Виготовлення та доставка пуфика до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Якщо ви маєте питання щодо товару або хочете замовити пуфик Viber: 098 366 32 64
Доставка Новою поштою згідно з їхніми тарифами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП, ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 430 мм |

