





Пуф ПФ-11 Зелений,пуфік,пуфики,пуф шкірозамінник,пуф екошкіра, банкетка, банкетки,пуф куб,пуф фото
- В наявності
- Код: 2740083
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
Пуф ПФ-11 Зелений
Матеріали виготовлення:
Кож.зам, ДСП.
Колір: Зелений.
Розміри:
Ширина — 710 мм.
Глибина — 400 мм.
Висота — 440 мм.
Виробництво: Украина.
Гарантія: 12 місяців.
Пуфик зі штучної шкіри.
Можливо виготовити пуф за індивідуальними розмірами.
Працюємо за найличний і безнадійний розрахунок.
Виготовлення та доставка пуфика до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Якщо ви маєте питання щодо товару або хочете замовити пуфик Viber: 098 366 32 64
Доставка Новою поштою згідно з їхніми тарифами.
Ми дійсно доставимо меблі в будь-яке місто України!!
P.S. Не забувайте писати коментарі та залишати відгуки нам важливо знати Вашу думку. Якщо у Вас є пропозиція з запуску певної моделі скиньте фото нам на Вайбер 098-366-32-64, ми його досліджуємо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП, ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Вінілштучшкіра |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Колір | Зелений |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 710 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 440 мм |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |

