
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%
Пуфік на приході 40x40x43sм. MS-700,пуфік,пуфіки, пуф кіжзам,пуф екокожа, Подарурок
- В наявності
- Код: АА007
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеличка пуфік-банкетка в приході MS-700
Пуфік із штучної шкіри.
Можливо, виготовити пуфік за індивідуальними розмірами.
Пуф розміру: 400x400x430 мм.
Виробництво: Україна
Виготовлення і доставка пуфіку до вас протягом тижня якщо немає в наявності.
Якщо у вас є питання по продукту або ви хочете замовити пуф Viber: 098 366 32 64.
Доставка Нової пошти згідно їх тарифам.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Основні | |
| Виробник | Меблі-стиль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП, ДСП |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | екошкіра |

