
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%





Пуф Бочка 28х28х32см. Бежевий екошкіра,пуфік,пуфи,пуф шкірозамінник, шпуф екошкіра, банкетка, Подарунок
- В наявності
- Код: 276
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуфік Бочка Бежевий екошкіра
Пуфик на фото Бежевий.
Пуфик зі штучної шкіри.
Можливо виготовити пуф за індивідуальними розмірами.
Працюємо за найличний і безнадійний розрахунок.
Пуф розміри: 280х280х320 мм.
Виготовлення та доставка пуфика до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Доставка Новою поштою згідно з їхніми тарифами.
P.S. Не забувайте писати коментарі та залишати відгуки нам важливо знати Вашу думку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Основні | |
| Виробник | Меблі-стиль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП, ДСП |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |

