
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%








Пуф Стенлі, пуфік, пуф кіжзам, пуф екожа, банкетка, банкетки, пуф куб, пуффи
- В наявності
- Код: LS014
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дозвольте собі мати пуф Стенлі !
Пряма поставка з заводу України до Вашого дому!
Це стильний і надійний пуф.
Сидень 400 х 400 мм.
Мебель Українського виробництва.
== Є на складі. У нас купують все.
Пуфікс круглий Стінлі
Пуфік із штучної шкіри.
Можливо, виготовити пуфік за індивідуальними розмірами.
Пуф розміри: 400x400 x 430 мм.
Виготовлення і доставка пуфіку до вас протягом тижня якщо немає в наявності.
Доставка Нової пошти Згідно їх тарифам.
П.S. Не забувайте писати коментарі і залишати відгуки нам важливо знати вашу думку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Основні | |
| Виробник | Меблі-стиль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бірюзовий |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | екошкіра |

