

Пуф Синій квадратний Чіко 40х40х42см.,пуфік,пуфіки,паф кіжзам,пуф екокожа,банкетка,банкетки,пуф куб,пуф фо
- В наявності
- Код: 30-689
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
Будь-який колір на вибір!
Дозвольте собі мати пуф Чіко !
Пряма поставка з заводу України до Вашого дому!
Це стильний і надійний пуф.
Сидень 400 х 400 мм.
Мебель Українського виробництва.
== Є на складі. У нас купують все.
Стильний квадратний пуфік. Модель відмінно доповнить будь-який інтер'єр вітальні, спальні або дитячої кімнати. Корисний елемент у квартирі. Модель легко пересувати по кімнаті.
Пуфікс оснащений ніжками. Висота виробу разом з ніжками становить 42 сантиметри. Обивка виконується з штучної шкіри.
Розміри: Висота - 42 см; ширина - 40 см; глибина - 40 см
Виготовлення і доставка пуфіку до вас протягом тижня якщо немає в наявності.
Доставка Нової пошти згідно їх тарифам.
П.S. Не забувайте писати коментарі і залишати відгуки нам важливо знати вашу думку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Основні | |
| Виробник | Меблі-стиль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП, ДСП |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бордовий |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Стан | Новий |

