
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%






Круглі пуфи 40х40х43см Круглі пуфи Пуф сірий • Купити в Києві, Україні пуф-банкетка з каретною стяжкою від виробника
- В наявності
- Код: 22-34
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продаємо круглі сірі пуфи власного виробництва!
Чудова якість і стильний дизайн — наші пуфи стануть прекрасним доповненням до вашого інтер'єру. Ідеальні для дому, офісу, кафе чи зони відпочинку.
Матеріали високої якості забезпечать довговічність і комфорт.
Розміри та колір можна підбирати під ваші побажання. Оперативна доставка й індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Купуйте безпосередньо від виробника без націнок. Пишіть для консультації й оформлення замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 43 мм |
| Вага | 8 кг |

