
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%









Пуф Білий, Пуф для туалетного столика, Пуф для спальні, М'які пуфики Подарунок
- В наявності
- Код: 11808813
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуфик із вілюру або екошкіри на вибір.
Можливо виготовити пуф за індивідуальними розмірами.
Пуф розміри: 400х400х430 мм.
Виробництво: Україна
Виготовлення та доставка пуфика до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Доставка Новою поштою згідно з їхніми тарифами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП, ДСП |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Велюр |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | як на фото |

