
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%





Пуф Бочка 28*28*32 см, Світло-сірий екошкіра, банкетка, банкетки, пуф куб, Подарунок
- В наявності
- Код: МС993
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуфик Бочка Світло-сірий екошкіра
Пуфик зі штучної шкіри.
Можливо виготовити пуф за індивідуальними розмірами.
Пуф розміри: 280х280х320 мм.
Виготовлення та доставка пуфика до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Доставка Новою поштою згідно з їхніми тарифами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Колір | Світло-сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | екошкіра |

