
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%






Пуф Оливковий Токіо 40х40х43 см.,пуфік,пуфи,пуф шкірозамінник,пуф екошкіра, банкетка, банкетки, Подарунок
- В наявності
- Код: 118044
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуф Токіо
Розмір (довжина-ширина-висота): 40 х 40 х 42 см
Матеріал: ЛДСП, екошкіра тканина
Максимальне навантаження: 100 кг
Цвет: Будь-який колір на вибір тканина екошкіра
Країна-виробник: Україна
Пуфик зі штучної шкіри або тканини.
Можливо виготовити пуф за індивідуальними розмірами.
Працюємо за найличний і безнадійний розрахунок.
Виготовлення та доставка пуфика до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Доставка Новою поштою згідно з їхніми тарифами.
P.S. Не забувайте писати коментарі та залишати відгуки нам важливо знати Вашу думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус, ЛДСП, ДВП, ДСП |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 420 мм |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | як на фото |
| Обивний матеріал | екошкіра |

