
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%





Пуф Бочка 28х28х32см. Жовтий екошкіра, банкетка, банкетки, Подарунок
- В наявності
- Код: 226014
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуфик Бочка Жовтий екошкіра.
Можливо виготовити пуфик або банкетку за індивідуальними розмірами.
Пуф розміри: 280х280х320 мм.
Виготовлення та доставка пуфика до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Доставка Новою поштою в Україні згідно з їхніми тарифами.
P.S. Не забувайте писати коментарі та залишати відгуки нам важливо знати Вашу думку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Основні | |
| Виробник | Меблі-стиль |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Жовтий |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | екошкіра |

