









Пуф Ромбі червоний 40х40х43 см.,пуфік,пуфи,пуф шкірозамінник,пуф екошкіра, банкетка, банкетки,пуф куб,пуф фот
- В наявності
- Код: 2233711
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
Прекрасний предмет інтер'єру пуфик Ромбі-1 виготовлений із якісного шкірозамінника. Пуф стоїть на невисоких ніжках. Пуф виготовляється в різних колірних рішеннях, тому легко підібрати свій під будь-який інтер'єр.
Форма постачання — у зібраному вигляді
Країна виробництва — Україна
Гарантія — 1.3 року
Характеристики:
- Ширина400 мм
- Висота430 мм
- Глибина — 400 мм
Додаткові характеристики:
- М'які меблі...... Пуф
- Категорія меблів... Пуф
- У передпокій......... так...
- М'яке сидіння...
Колір на вибір на ціну не впливає!!
Виготовлення та доставка до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Якщо ви маєте питання щодо товару або хочете замовити банкетку Viber: 098 366 32 64
Доставка Новою поштою згідно з їхніми тарифами.
P.S. Не забувайте писати коментарі та залишати відгуки нам важливо знати Вашу думку. Якщо у Вас є пропозиція з запуску певної моделі скиньте фото нам на Вайбер 098-366-32-64, ми його досліджуємо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ДВП, ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Вінілштучшкіра |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 430 мм |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |

