
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%









Пуфик купити,пуфику,пуф шкірозамінник,пуф у передпокій, банкетку, банкетки,пуф куб,пуфік
- В наявності
- Код: 844
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуф-02 Велюр має міцний каркас, виготовлений із ЛДСП, укритий поролоном: верхня частина 45 мм, бока синтепон 10 мм для збереження форми під час використання. Чохол виготовлений із дрібновористого антивандального велюру "Форест", м'який і приємний на дотик. Пуф належить до серії середньої м'якості, тому що виготовлений за технологією сильнішої утяжки, це дає змогу зберегти первісний вигляд і неабияк збільшити термін експлуатації. Рекомендоване навантаження на пуф до 110 кг. Зовнішній розмір виробу — 370х370х720 мм. Вага без паковання — 11-13 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП, ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 370 мм |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |

