
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%

Пуф сірий велюровий круглий – інтер'єрний декор, компактний розмір,М’який пуф круглий сірого кольору
- В наявності
- Код: 26095872
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
! Дозвольте собі мати пуф Стенлі !
Пряма поставка із заводу України до Вашого будинку!
Це стильний і надійний пуф.
Сидіння 400 х 400 мм.
Меблі українського виробництва.
== Є на складі. У нас купують усі.
Пуфік круглий Стінлі велюр
Пуфик зі штучної шкіри.
Можливо виготовити пуф за індивідуальними розмірами.
Пуф розміри: 400х400х430 мм.
Виготовлення та доставка пуфика до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Доставка Новою поштою згідно з їхніми тарифами.
P.S. Не забувайте писати коментарі та залишати відгуки нам важливо знати Вашу думку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Основні | |
| Виробник | Меблі-стиль |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Стан | Новий |

