






Банкетка Неаполь 80х35х40 см,пуфік,пуфи,пуф із тканини,пуф тканина велюр, банкетка, банкетки,пуф куб,пуф фото
- В наявності
- Код: 30-887
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
Пуф, пуф Меблі Стиль, виготовлений із міцного дерев'яного каркаса, зверху не продавлюваний поролон. Наші пуфи створені для сучасних інтер'єрів. Пуф розміром: (ДхШхВ) 80х35х40. Тканина м'який велюр, миється милом, тактильно приємний на дотик, м'який велюровий лицьовий шар. Хай куди ви поставите пуф: пуф у спальню буде прекрасним рішенням. Пуф у дитячу тішитиме вашого малюка. Пуфик у зал послугує додатковим місцем для гостей. Пуфик у коридор або пуф для передпокою — такий предмет інтер'єру стане серцем дому. Чудовий подарунок мамі, подарунок коханій, подарунок подрузі.Так само буде прекрасним подарунком на новосілля. Пуфик банкетка доставляється в щільній картонній коробці. Зроблено в Україні.
Банкетка Неаполь колір як на фото
Банкетка тканина велюр.
Можливо виготовити Банкетку Неаполь за індивідуальними розмірами.
Банкетка розміри: 800х350х400 мм.
Колір на вибір на ціну не впливає!!
Виготовлення та доставка банкетки до вас упродовж тижня, якщо немає в наявності.
Доставка Новою поштою згідно з їхніми тарифами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП, ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Жовтий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 10 кг |

