
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%





Банкета Неаполь колір Чорний,пуфік,пуфіки,паф кіжзам,пуф екожа,банкетка,банкетки,пуф куб,пуф фото
- В наявності
- Код: 30-889
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка Неаполь колір чорний
Банкеттка з штучної шкіри.
Можливо, виготовити Банкетку Неаполь за індивідуальними розмірами.
Банкеттка розміру: 1000x500 x 430 мм.
Колір на вибір на ціну не впливає!
Виготовлення і доставка банківки до вас протягом тижня якщо немає в наявності.
Якщо у вас є питання по продукту або ви хочете замовити банку Viber: 098 366 32 64
Доставка Нової пошти згідно їх тарифам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП, ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Зелений |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 10 кг |

