




Пуф Стенлі 35х354sм, пуфік, пуф кіжзам, пуф екожа, банкетка, банктки, Подарурок
- В наявності
- Код: 30-215
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
Дозвольте собі мати пуф Стенлі !
Пряма поставка з заводу України до Вашого дому!
Це стильний і надійний пуф.
Сидшка 350 х 350 мм.
Мебель Українського виробництва.
== Є на складі. У нас купують все.
Пуфікс круглий Стінлі
Пуфік із штучної шкіри.
Можливо, виготовити пуфік за індивідуальними розмірами.
Пуф розміри: 350x350x430 мм.
Виготовлення і доставка пуфіку до вас протягом тижня якщо немає в наявності.
Якщо у вас є питання по продукту або ви хочете замовити пуф Viber
Доставка Нової пошти Згідно їх тарифам.
П.S. Не забувайте писати коментарі і залишати відгуки нам важливо знати вашу думку. Якщо у Вас є пропозиція по запуску певної моделі скиньте фото нам на Вайбер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП |
| Колір | Світло-сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | екошкіра |

