
ТОП ПРОДАЖ ВЕСНИ 🌺
-20%









Пуф Голубий Ромбі вишневий 40х40х43см.,пуфіки,пуфіки,пуф кіж,пуф екожа,банкетка, банкетки,пуф куб,пуф фот
- В наявності
- Код: 2233713
+380 (93) 254-20-36
- +380 (67) 135-78-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 254-20-36+380 (67) 135-78-09СергійЗабалотного 12, Київ, Україна093254203609325420360932542036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий об’єкт інтер'єру пуфік Ромбі 1 зроблений з якісного кашзаму. Пуф стоїть на невисоких ніжках. Пуфікс виготовлено в різних найрізноманітніших рішеннях, тому легко підібрати свій під будь - який інтер’єр.
Форма поставки у зібраному вигляді
Країна виробництва — Україна
Гарантія 1.3 роки
Характерики:
- Ширина400 мм
- Висота 430 мм
- Глибина 4000 мм
Додаткові характеристики:
- М'які меблі...
- Категорії меблів..Пуф.
- У прихожу...............
- М'яке сидіння...
Колір на вибір на ціну не впливає!
Виготовлення і доставка до вас протягом тижня якщо немає в наявності.
Доставка Нової пошти згідно їх тарифам.
П.S. Не забувайте писати коментарі і залишати відгуки нам важливо знати вашу думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ДВП, ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Темно-сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 8 кг |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Ні |
| Вбудований бар | Ні |

